Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video
 • Play video

Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Zitless® është armiku numër 1 i akneve nën lëkurë (po, po i akneve të cilat dhëmbin/lëndojnë). Është një copëz që është e mbushur me 24 mikro shigjeta të mbushura me një përzierje unike përbërësish si retinol, acid salicilik, acid hialuronik, niacinamide dhe oligopeptide-76, përbërësit më të mirë për të luftuar këto lloj aknesh.

Video Player

Pasi aplikohen, mikroshigjetat depërtojnë në shtresat e para të lëkurës dhe treten, duke çliruar përbërësit aktivë dhe duke trajtuar problemin në rrënjë. Mos u shqetësoni, mikro shigjetat nuk e dëmtojnë lëkurën. Lëreni tratjuesin të punojë për të paktën dy orë. Voilà! Akneja do të jetë zvogëluar dhe madje do të zhduket. (Kutia përfshin 5 copë Zitless®).

 • Formuluar për lëkurë të prirur ndaj akneve
 • Jo komedogjene
 • Pa parfume
 • pH. 3.00 – 9.00
1. Përdorimi

Përdoreni me lëkurë të pastër në aknet nën lëkurë. Mos aplikoni asnjë produkt përveç pastruesit para ose pas aplikimit në atë zonë. MOS e përdorni për aknet me qelb, për ato akne ju rekomandojmë Dryzit®.

2. Përbërësit

Water, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Oligopeptide-76, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Lecithin, Salicylic Acid, Alcohol Denat., Retinol, Polysorbate 20, Potassium Phosphate

  Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase
  Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase
  Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase
  Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase Acnemy ZITLESS Patch with Microdarts for Pimples in the Initial Phase

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery