Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Acnemy ZITPROOF SPOT Patches 36 pcs

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Kush nuk e ka përjetuar në një moment: zgjoheni në mëngjes dhe… shfaqet një akne! Largoni shpejt dhe në mënyrë efektive ato akne të papritura që shfaqen në momentin më të keq të mundshëm me Zitproof® Spot-in tonë.

Njollat hidrokoloidale të Acnemy veprojnë si një shtresë mbrojtëse, duke ndihmuar në thithjen e vajit dhe papastërtive nga aknet, ndërsa mbrojnë papërsosmëritë dhe përshpejtojnë procesin e zhdukjes. Përveçse shmang tundimin për ta prekur dhe përkeqësuar gjendjen.

2. Përbërësit

Styrene/isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Polyisobutene, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid

  Acnemy ZITPROOF SPOT Patches 36 pcs
  Acnemy ZITPROOF SPOT Patches 36 pcs
  Acnemy ZITPROOF SPOT Patches 36 pcs
  Acnemy ZITPROOF SPOT Patches 36 pcs

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery