Shko te informacioni mbi produktin
1 5
 • Play video

Acnemy ZITPROOF Multizits Patches XL 10 pcs

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Si funksionon Zitproof® Multizits? Baza e teknologjisë hidrokoloidale krijon një mjedis që ofron kushte optimale për të ndihmuar në përshpejtimin e shërimit dhe thithjen e papastërtive. Përveç kësaj, ne kemi injektuar secilën prej njollave me acid salicilik dhe Tea Tree për të parandaluar shfaqjen e akneve të reja dhe për të ndihmuar në qetësimin e skuqjes dhe ënjtjes.

Vendosni një patch në zonën e prekur me lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni të veprojë për 6 deri në 8 orë. Kur copëza bëhet e bardhë ose e errët, është koha për ta hequr atë, duke marrë me vete të gjithë sebumin dhe njollat që ishin brenda.

A vuani nga aknet dhe nuk ju mjafton një copëz e vetme? Ne kemi zgjidhjen perfekte: Zitproof® Multizits, një patch hidrokoloid në madhësi XL ideale për trajtimin e zonave të mëdha të fytyrës si faqet, mjekrën dhe ballin.

Patches hidrokoloidale të Acnemy, veprojnë si një shtresë mbrojtëse, duke ndihmuar në thithjen e vajit dhe papastërtive nga puçrrat, ndërsa mbrojnë njollat dhe përshpejtojnë procesin e zbehjes. Përveç kësaj, ato ndihmojnë në shmangien e tundimit për ta prekur atë dhe përkeqësojnë gjendjen e tij.

2. Përbërësit

Styrene/isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Polyisobutene, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid

  Acnemy ZITPROOF Multizits Patches XL 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Multizits Patches XL 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Multizits Patches XL 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Multizits Patches XL 10 pcs

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery