Shko te informacioni mbi produktin
1 5
 • Play video

Acnemy ZITPROOF Nose Patches 10 pcs

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Thuaju lamtumirë akneve dhe pikave të zeza me Zitproof® Nose, patches me hidrokoloid të Acnemy që pastrojnë shpejt dhe pa mundim dhe përmirësojnë pamjen e poreve.

Në vetëm 1 aplikim, thith, tret dhe largon papastërtitë, sebumin e tepërt dhe qelizat e vdekura që bllokojnë poret e hundës gjatë gjumit. Pjesa me e mire? Janë super fleksibël dhe mund t’i hiqni butësisht pa lënë shenja apo acarim. 

Si funksionon Zitproof® Nose? Patches janë krijuar me një bazë hidrokoloidale të pasuruar me Acid Salicilik, të cilat punojne në mënyrë sinergjike për të pastruar thellësisht poret, duke thithur papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër, të lëmuar, pa defekte dhe me pore të rafinuara.

Vendosni një patch në hundë, me lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni të veprojë për 6 deri në 8 orë. Kur patch bëhet i bardhë ose i errët, është koha për ta hequr atë, duke marrë me vete të gjithë sebumin dhe papërsosmëritë që ishin brenda. Është kaq e lehtë.


1. Përdorimi

1. Pastroni zonën që do të trajtoni me një pastrues të fytyrës dhe thani lëkurën me një peshqir.
2. Hiqeni copëzën nga paketimi dhe aplikojeni në zonën e hundës.
3. Për të maksimizuar efektivitetin e patch-it, lëreni për 6 deri në 8 orë ose gjatë natës.
4. Pasi të ketë kaluar koha, hiqni copëzën dhe pastroni zonën.

2. Përbërësit

Styrene/isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Polyisobutene, Salicylic Acid, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid

  Acnemy ZITPROOF Nose Patches 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Nose Patches 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Nose Patches 10 pcs
  Acnemy ZITPROOF Nose Patches 10 pcs
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery