Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Altruist Moisturizing Body Lotion 200 ml

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Locion hidratues për trupin me 6% ure me një formulë të lehtë, e cila përthithet shpejtë. Formuluar me ure, glicerinë, gjalpë shea & panthenol.  Krijuar nga Dr. Andrew Birnie. Ky locion rikthen dhe riparon lëkurën e thatë dhe largon ndjesine e kruarjes. Mund të përdoret çdo ditë nga të gjitha llojet e lëkurës dhe është zhvilluar edhe për lëkurë të ndjeshme.
1. Përdorimi

Mund të përdoret çdo ditë nga të gjitha llojet e lëkurës dhe është zhvilluar edhe për lëkurë të ndjeshme.

2. Përbërësit

Aqua, Urea, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Dimenthicone, Glyceryl Stearate, Butyrosperum Parkii Butter, Panthenol, Sodium Stearoyl Glutamate, Citric Acid, Xantham Gum, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Piroctone Olamine, Sodium Hydroxide, Titanium Dioxide, Silver Chloride, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Propylene Glycol

  Altruist Moisturizing Body Lotion 200 ml
  Altruist Moisturizing Body Lotion 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery