Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Altruist Sunscreen SPF30 200ml

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë

Krem mbrojtës me cilësi maksimale, me vlerësim ultra UVA me 5 yje (PPD 39).
Kremrat e diellit kanë një gamë të gjerë filtrash të qëndrueshëm UV, duke përfshirë filtrin më të avancuar në botë: Tinosorb A2B.
Filtrat fotostabile UV dhe Tinosorb A2B ofrojnë mbrojtje shumë të lartë kundër rrezatimit në spektrin e tyre më të gjerë: UVA + UVB që parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës.

 • Përthithje e shpejtë, jo ngjitëse – ndjehet si krem hidratues.
 • Mbron dhe ushqen në mënyrë aktive lëkurën duke korrigjuar defektet.
 • E përshtatshme për lëkurat e thata dhe lëkurat e ndjeshme.
 • Mund të përdoret edhe për fëmijë mbi moshën 2+ vjeç.
1. Përdorimi

Aplikoni 30 minuta para se të ekspozoheni në diell.

2. Përbërësit

Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Stearate, Octocrylene, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Titanium Dioxide (nano), Tris-Biphenyl Triazine (nano), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Piroctone Olamine, Titanium Dioxide, Sodium Cetearyl Sulfate, Silica, Disodium Phosphate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Silver Chloride

  Altruist Sunscreen SPF30 200ml
  Altruist Sunscreen SPF30 200ml
  Altruist Sunscreen SPF30 200ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery