Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Vaji pastrues i kontrollit të poreve Anua Heartleaf është një vaj pastrues jo komedogjen dhe i butë që është veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Formula e lehtë i lejon poret tuaja të marrin frymë dhe nuk do t'i bllokojë ato. 

Vaj pastrues me ekstrakt i rrënjës së Curcuma Longa (shafran i Indisë): Një barishte medicinale Aryuvedic e njohur për zverdhjen e saj. Ka veti anti-inflamatore, antibakteriale dhe antioksidante dhe mund të ndihmojë në rregullimin e prodhimit të sebumit dhe të ketë një efekt ndriçues.
Vaji Jojoba: Ka veti rregulluese të sebumit dhe formon një shtresë mbrojtëse, hidratuese në lëkurë, duke e lënë atë të butë dhe të butë.
Vaji i farave të lulediellit: Një vaj zbutës i pasur me acide yndyrore si acidet linoleike dhe oleike që nuk është komedogjen, duke e bërë atë një vaj të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

1. Përdorimi

Shpërndani 2-3 pompa në duar të thata dhe masazhoni butësisht mbi një fytyrë të thatë. Shtoni disa pika ujë të vakët. Masazhojeni lehtë për një minutë shtesë, ose derisa vaji të shndërrohet në qumësht. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Sorbitan Sesquioleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyl Avocadate, Fragrance, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Curcuma Longa Root Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Tocopherol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Corallina Officinalis Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Ocimum Sanctum Leaf Extract

  Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml
  Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml
  Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml
  Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery