Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Apivita A Kiss On The Hand (Honey)-1*50ml, 1*125gr

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Një set praktik për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte të rëndësishme për higjienën dhe kujdesin ndaj duarve.

Paketimi përmban:

Krem për duart me teksturë të pasur me acid hialuronik dhe mjaltë (50 ml)

Hidratues intensiv që i mban duart të hidratuara në mënyrë natyrale, ndërkohë që ushqen dhe mbron lëkurën.

Sapun natyral Honey (125gr)

Pastron duke ruajtur hidratimin natyral të lëkurës dhe ofron një ndjesi mirëqenieje dhe relaksi falë aromës së tij unike.

1. Përdorimi

Krem për duart me teksturë të pasur me acid hialuronik dhe mjaltë

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar dhe përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Sapun natyral Honey

Aplikojeni në fytyrë dhe trup të lagur me lëvizje delikate për të krijuar shkumë dhe shpëlajeni tërësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Intensive moisturizing hand cream rich texture with hyaluronic acid and honey
Aqua/Water/Eau**, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Isoamyl Laurate, Propanediol Dicaprylate, Hydrogenated Vegetable Oil, Glycerin, Isosorbide Dicaprylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate 60, Mel/Honey/Miel, Propolis Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Aqua/Water/Eau, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Hyaluronate, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Biotin, Xanthan Gum, Phytosterols, Phospholipids, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Hydrogenated Polydecene, Polyglyceryl-10 Stearate, PEG-20 Stearate, Sodium Acrylates Copolymer, Hydroxyacetophenone, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene.

Soap with Honey
Sodium Olivate, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Mel Extract/Honey Extract/Extrait de miel*, Glycerin, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Sodium Chloride, Lauric Acid, Tetrasodium Etidronate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Geraniol.

  Apivita A Kiss On The Hand (Honey)-1*50ml, 1*125gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery