Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Aqua Beelicious Beeauty Buzz Set 1*10 ml,1*40 ml

Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,700 Lekë

Apivita Beeauty Aqua Beelicious Buzz Hydration Set

Seti Beeauty Buzz Hydration ju ofron 2 herë më shumë hidratim për lëkurën tuaj. Ai përmban Aqua Beelicious Comfort Hydrating Cream – Rich  Texture i cili ju ofron hidratim dhe freski të menjëhershme dhe një produkt dhuratë Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster per nje trajtim 15 ditor që do të rigjallërojë lëkurën tuaj.

Apivita Aqua Beelicious Comfort Hydrating Cream – Rich Texture

Krem fytyre me teksturë të mëndafshtë, i formuluar me një miks lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues për të rimbushur menjëherë rezervat e lëkurës.

 • Ofron hidratim dhe freski të menjëhershme, afatgjatë, me ekstrakt lulesh, mjaltë, aloe dhe acid hialuronik.
 • E lë lëkurën të butë dhe të ushqyer, me ceramide natyrale, gjalpë kakao dhe gjalpë shea.
 • Ofron mbrojtje antioksidante dhe mbrojtje kundër agresorëve mjedisorë.
 • Rigjallëron lëkurën falë vajit esencial të trëndafilit.
 • Krijon një bazë ideale për make-up.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Apivita Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster

Booster me teksturë ujë-xheli, i formuluar me një miks lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues, për të rimbushur menjëherë rezervat e lëkurës.

 • Ofron një hidratim dhe freski afatgjatë, edhe në kushte ekstreme mjedisore (para dhe pas ekspozimit në diell, të ftohtë, erë) me ekstrakt lulesh, mjaltë, aloe dhe acid hialuronik.
 • Ribalancon dhe qetëson lëkurat e ndjeshme (skuqje, irritime) me prebiotikë.
 • Forcon lëkurën kundër agresorëve mjedisorë duke siguruar një lëkurë më të shëndetshme dhe më të ekuilibruar.
 • Rigjallëron lëkurën falë vajit esencial të trëndafilit

Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

1. Përdorimi

Apivita Aqua Beelicious Comfort Hydrating Cream – Rich Texture-Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë të pastruar, duke shmangur zonën e syve. Bazë e shkëlqyer për make-up.
Apivita Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster-Hidhni disa pika në fytyrën e pastruar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet.

2. Përbërësit

Apivita – Aqua Beelicious Comfort Hydrating Cream – Rich Texture
Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Triheptanoin, Glycerin, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Propanediol Dicaprylate, Diheptyl Succinate, Cetearyl Glucoside, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Cetyl Palmitate, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Iris Versicolor Extract, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem*Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Panthenol, Saccharide Hydrolysate, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosa Damascena Flower Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sorbitan Oleate, Sorbitan Palmitate, Citronellyl Methylcrotonate, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

Apivita- Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster
Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Inulin, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem*Extract, Iris Versicolor Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Allantoin, Tocopherol, Fructose, Saccharide Hydrolysate, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Lactic Acid, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citronellyl Methylcrotonate, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

  Apivita Aqua Beelicious Beeauty Buzz Set 1*10 ml,1*40 ml
  Apivita Aqua Beelicious Beeauty Buzz Set 1*10 ml,1*40 ml
  Apivita Aqua Beelicious Beeauty Buzz Set 1*10 ml,1*40 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery