Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster 30 ml

Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,000 Lekë

Booster me teksturë ujë-xheli, i formuluar me një miks lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues, për të rimbushur menjëherë rezervat e lëkurës.

 • Ofron një hidratin dhe freski afatgjatë, edhe në kushte ekstreme mjedisore (para dhe pas ekspozimit në diell, të ftohtë, erë) me ekstrakt lulesh, mjaltë, aloe dhe acid hialuronik.
 • Ribalancon dhe qetëson lëkurat e ndjeshme (skuqje, irritime) me prebiotikë.
 • Forcon lëkurën kundër agresorëve mjedisorë duke siguruar një lëkurë më të shëndetshme dhe më të ekuilibruar.
 • Rigjallëron lëkurën, me vaj esencial trëndafili

Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

1. Përdorimi

Hidhni disa pika në fytyrën e pastruar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Inulin, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem*Extract, Iris Versicolor Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Allantoin, Tocopherol, Fructose, Saccharide Hydrolysate, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Lactic Acid, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citronellyl Methylcrotonate, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

  Apivita Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster 30 ml
  Apivita Aqua Beelicious Refreshing Hydrating Booster 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery