Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Apivita Bee Party Ready Set - 2x2ml, 2x8ml, 75ml

Çmimi fillestar
1,490 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,490 Lekë

Produktet për pastrimin dhe mirëqënjen e fytyrës tashmë  i gjeni në  një set të vetëm me paketim elegant dhe festiv nga Apivita.Seti përmban maske per fytyren me shege ,scub fytyre me kajsi dhe maske per syte me gingo biloba dhe lares.

Apivita Face Cleansing Cleansing Creamy Foam-Face & Eyes

Shkumë kremoze pastrues me ullinj, livando dhe propolis që pastron në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar tharje.

 • Largon make-up dhe papastërtitë me agjentë të butë pastrues dhe saponaria.
 • Qetëson dhe e lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me ullinj, livando dhe panthenol.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese me ekstraktin e propolisit.
 • Rigjallëron falë aromës së saj të freskët me lule.
 • Ofron veprim shtesë kundër ndotjes me infuzion trëndafili.
 • Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.

Apivita Express Beauty Pomegranate Face Mask for Radiance & Revitalization

Maska e fytyrës EXPRESS BEAUTY me shegë, e njohur për veprimin e saj antioksidues, ofron një ndjesi të drejtpërdrejtë rigjenerimi në lëkurë.

 • Ofron shkëlqim dhe rinovon lëkurën, ndërsa ofron mbrojtje kundër radikaleve të lira falë shegës.
 • Fuqizon dhe hidraton me vaj organik, ekstrakt mjalti, acid hialuronik dhe gjalpë shea.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Apivita Express Beauty Face Scrub Apricot for Gentle Exfoliation

Scrub fytyre Express Beauty me kajsi, për pastrim të butë pa dehidratim.

 • Farat e kajsisë së bluar imët pastrojnë butësisht, duke hequr qelizat e vdekura.
 • Vaji i kajsisë, mjalti dhe kastraveci përmirësojnë strukturën e lëkurës, zbusin dhe rinovojnë.
 • Vaji esencial i geraniumit ndihmon në hidratim dhe rigjenerim.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër

Masazhojeni butësisht në lëkurë të pastër dhe të lagur me lëvizje rrethore, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

– Apivita Express Beauty Dark Circles & Signs of Fatigue Recovery Eye Mask

Maska e syve Express Beauty me gingko biloba, pema më e vjetër në botë, e njohur edhe si “bima e kujtesës”. Zbut dhe trajton shenjat e lodhjes në zonën rreth syve.

 • Gingko biloba redukton rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes.
 • Kastraveci dhe acidi hialuronik hidratojnë dhe rinovojnë zonën e ndjeshme rreth syve.
 • Kamomili, bisabololi dhe pantenoli qetësojnë sytë e lodhur.
 • Propolisi ka një efekt të butë antiseptik
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 2-3 herë në javë.

1. Përdorimi

Apivita Face Cleansing Cleansing Creamy Foam-Face & Eyes-Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.
Apivita Express Beauty Pomegranate Face Mask for Radiance & Revitalization-Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.
Apivita Express Beauty Face Scrub Apricot for Gentle Exfoliation-Masazhojeni butësisht në lëkurë të pastër dhe të lagur me lëvizje rrethore, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.
Apivita Express Beauty Dark Circles & Signs of Fatigue Recovery Eye Mask-Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 2-3 herë në javë.

2. Përbërësit

Express Beauty Face Mask Sea Lavender.
Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Laureth-9, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Neopentyl Glycol Diheptanoate, PEG-100 Stearate, Aqua/Water/Eau, Arachidyl Alcohol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Limonium Gerberi Extract, Mel Extract/Honey Extract/Extrait de miel*, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Calendula Officinalis Flower* Extract, Propolis Extract, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Phospholipids, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Disodium EDTA, Sodium Acrylates Copolymer, Hydrogenated Polydecene, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Hydroxide, Arachidyl Glucoside, Polyglyceryl-10 Stearate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Express Beauty Face Mask Orange.
Aqua (Water)**, Dodecane, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Propanediol Dicaprylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Callus Culture Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Mel (Honey), Tocopherol, Sorbitan Oleate, Aqua (Water), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sodium Hyaluronate, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Ubiquinone, Benzyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Carbomer, Mannitol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cellulose, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Gluconate, Allantoin, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance), Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Linalool, CI 77492 (Iron Oxides).

APIVITA Express Beauty Eye Mask Ginkgo Biloba.
Aqua/Water/Eau**, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Polymethyl Methacrylate, Propanediol Dicaprylate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Cetearyl Glucoside, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower* Extract, Tocopherol, Glycerin, Magnolia Officinalis Bark Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Diheptyl Succinate, Aqua/Water/Eau, Hydroxyacetophenone, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Citronellyl Methylcrotonate, Caffeine, Escin, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sodium Hyaluronate, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Propolis Extract, Hydrogenated Lecithin, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Bisabolol, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Benzyl Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide.

APIVITA Cleansing Foam Face & Eyes.
Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Coco-Betaine, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycol Distearate, Propolis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower* Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Panthenol, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

  Apivita Bee Party Ready Set - 2x2ml, 2x8ml, 75ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery