Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Bee Sun Safe Beach Essential Set 2*100 ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Apivita After Sun Cool & Sooth Face & Body Gel-Cream

Kjo teksturë krem-xheli hidratues pas diellit është pasuruar me përbërës antioksidues dhe freskues qetëson menjëherë lëkurën. Ideale për përdorim pas çdo ekspozimi në diell dhe si qumësht ditor për trupin gjatë verës. Lehtësisht aromatik me një aromë të këndshme verore.

 • Rigjeneron lëkurën dhe hidraton thellësisht me livando deti dhe aloe vera.
 • Qetëson dhe ftoh menjëherë me ekstraktin e fikut dhe kastravecit.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbron nga plakja e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar.
 • Mbron nga foto-plakja.

Apivita Bee Sun Safe Hydra Fresh Face & Body Milk (SPF 50)

Ky locion i Apivita për fytyrën dhe trupin për mbrojtjen ndaj diellit jep një ndjenjë të menjëhershme freskie dhe hidraton lëkurën. Përthithet menjëherë falë strukturës së tij të lehtë xhel-krem. Është ideal për mbrojtje gjatë aktiviteteve verore pasi është shumë rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj rërës dhe djersës. Aroma e freskët verore lë një aromë unike në lëkurë.

 • Siguron mbrojtje me spektër të gjerë UVA & UVB me një kombinim të filtrave të qëndrueshë ndaj diellit.
 • Hidraton menjëherë lëkurën me përbërësit si algat detare, aloe dhe acidin hialuronik.
 • Parandalon plakjen e parakohshme falë ekstraktit të propolisit. Mbron nga foto-plakja.
 • Ofron një nxirje natyrale sublime që zgjat, falë ekstraktit të karobit.
1. Përdorimi

Apivita After Sun Cool & Sooth Face & Body Gel-Cream-Aplikojeni pas çdo ekspozimi në diell në trup dhe fytyrë, duke shmangur zonën e syve. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme. Për efekt maksimal ftohës mbajeni në frigorifer.
Apivita Bee Sun Safe Hydra Fresh Face & Body Milk (SPF 50)-Aplikoni një sasi të mjaftueshme për fytyrën dhe për trupin përpara ekspozimit në diell. Aplikojeni përsëri shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir. Shmangni ekspozimin e gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt mbrojtës kundër diellit. Shmangni aplikimin në zonën e syve.

2. Përbërësit

Apivita Bee Sun Safe Hydra Fresh Face & Body Milk (SPF 50)
Aqua/Water/Eau**, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Triheptanoin, Isoamyl Laurate, Glycerin, C9-12 Alkane, Parfum/Fragrance, C13-15 Alkane, Silica, Aqua/Water/Eau, Maris Aqua/Sea water/Eau de mer, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris Extract, Propolis Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Inositol, Tocopherol, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sorbitan Oleate, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Carbomer, Triacontanyl PVP, Citronellyl Methylcrotonate, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.

Apivita – After Sun Face & Body Gel-Cream
Aqua/Water/Eau**, C9-12 Alkane, Triheptanoin, Propanediol, Oleyl Erucate, Sodium Acrylates Copolymer, Inositol, Betaine, Panthenol, Aqua/Water/Eau, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Propolis Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit/Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Maris Aqua/Sea water/Eau de mer, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Bisabolol, Allantoin, Glycerin, Lecithin, Tocopherol, Hydrolyzed Algin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Sodium Gluconate, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance.

  Apivita Bee Sun Safe Beach Essential Set 2*100 ml
  Apivita Bee Sun Safe Beach Essential Set 2*100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery