Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita BEEVINE ELIXIR Wrinkle Lift Eye & Lip Cream 15 ml

Çmimi fillestar
4,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,400 Lekë

Bazuar në shkencën e epigjenetikës, ky krem rigjenerues për sytë dhe buzët riaktivizon lëkurën në mënyrën më efektive, falë polifenoleve – molekulave të fuqishme kundër plakjes nga gjethet e hardhisë.

 • Redukton shfaqjen e rrudhave, ndërsa ofron një pamje më të ngritur në zonën e ndjeshme rreth syve dhe buzëve falë polifenoleve të hardhisë.
 • Ndihmon në reduktimin e rrathëve të zinj dhe shenjave të lodhjes falë akacies.
 • Rrit dendësinë dhe elasticitetin e lëkurës me mastikë.
 • Hidraton falë acidit hialuronik, gjalpit shea dhe vajit të ullirit.
 • Mbron nga stresi oksidativ dhe faktorët e jashtëm falë ekstraktit të propolisit.
 • Rinovon lëkurën me vaj paçuli.
1. Përdorimi

Masazhoni me delikatesë në mëngjes dhe në darkë një sasi të vogël në lëkurë të pastër rreth zonës së syve dhe buzëve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Albizia Julibrissin Bark Extract, Isosorbide Dicaprylate, Triheptanoin, C10-18 Triglycerides, Aqua/Water/Eau, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Magnesium Aluminum Silicate, Undecane, Zea Mays (Corn) Starch, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Sodium Hyaluronate, Propolis Extract, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Panthenol, Magnolia Officinalis Bark Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Pogostemon Cablin Leaf Oil/Pogostemon Cablin Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Copper Lysinate/Prolinate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Arginine, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Tridecane, PEG-100 Stearate, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate, Methylglucoside Phosphate, Sodium Stearoyl Lactylate, Citronellyl Methylcrotonate, Cetearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Benzyl Alcohol.

  Apivita BEEVINE ELIXIR Wrinkle Lift Eye & Lip Cream 15 ml
  Apivita BEEVINE ELIXIR Wrinkle Lift Eye & Lip Cream 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery