Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Black Cleansing Gel – Face & Eyes 150 ml

Çmimi fillestar
1,850 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,850 Lekë

Xhel pastrues detox i zi me karbon aktiv dhe propolis për të pastruar në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar thatësi.

 • Pastron make-up dhe papastërtitë me karbon aktiv dhe agjentë të butë pastrues.
 • Detoksifikon me qymyr aktiv dhe ekstrakt të patentuar propolisi
 • E lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me panthenol.
 • Rigjallëron me një aromë delikate mjalti, lule portokalli dhe aromë të bardhë lulesh.
 • Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.
1. Përdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Hydroxypropylsulfonate Laurylglucoside Crosspolymer, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate Crosspolymer-6, PEG-150 Distearate, Charcoal Powder, Chondrus Crispus Powder/Carrageenan, Propolis Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride, Citric Acid, o-Cymen-5-ol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal.

  Apivita Black Cleansing Gel – Face & Eyes 150 ml
  Apivita Black Cleansing Gel – Face & Eyes 150 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery