Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Caring Lavander Gentle Shower Gel 250 ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Xhel dushi i butë me lavandër dhe vaj ulliri. Pastron butësisht, qetëson dhe nuk irriton lëkurën e ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

 • I pasuruar me surfaktantë të butë që ofrojnë pastrim të butë si dhe veprim hidratues dhe mbrojtës.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
 • Përmban Lauryl Olivate i cili qetëson lëkurën e ndjeshme, lehtëson ndjesitë e pickimit dhe kruajtjejes duke përmirësuar elasticitetin.
 • Përmban ekstrakte të livandës greke dhe kalendulës me veprim anti-inflamator dhe qetësues.
 • Përmban mjaltë trumze greke, vaj ulliri grek, vaj bajame dhe panthenol (Provitamin B5) të cilat forcojnë shtresën hidrolipidike të lëkurës duke përmirësuar kështu shkallën e hidratimit të saj.
 • Përmban një infuzion të patentuar të një kombinimi të 3 llojeve të sideriteve që zëvendëson ujin dhe ofron mbrojtje antioksiduese.
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni deri sa të formohet një shkumë delikate dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyle Betaine, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Castoryl Maleate, Polysorbate 20, Perfume / Fragrance , Lauryl Olivate, Mel / Honey / Miel, Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Sideritis Scardica Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Propolis Extract, Sideritis Raeseri Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Saponaria Officinalis (Saponaria) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract *, Panthenol, Sodium Levulinate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil ( Sweet Almond), Sodium Glutamate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Sodium Chloride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil,Sideritis Perfoliata Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Glycol Distearate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Citric Acid, Crosspolymers of Acrylates / Alkyl Acrylate C10-30, Glucose Methyl Dioleate PEG-120, Potassium Sorbate, Disodium EDTA.

  Apivita Caring Lavander Gentle Shower Gel 250 ml
  Apivita Caring Lavander Gentle Shower Gel 250 ml
  Apivita Caring Lavander Gentle Shower Gel 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery