Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Comfort Hydrating Cream Rich Texture 40 ml

Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,700 Lekë

Krem fytyre me teksturë të mëndafshtë, i formuluar me një miks lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues për të rimbushur menjëherë rezervat e lëkurës.

 • Ofron hidratim dhe freski të menjëhershme, afatgjatë me ekstrakt lulesh, mjaltë, aloe dhe acid hialuronik.
 • E lë lëkurën të butë dhe të ushqyer, me ceramide natyrale, gjalpë kakao dhe gjalpë shea.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbrojtje kundër agresorëve mjedisorë.
 • Rigjallëron lëkurën, me vaj esencial trëndafili.
 • Krijon një bazë ideale për make-up.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.
1. Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrën e pastruar, duke shmangur zonën e syve. Bazë e shkëlqyer për make-up.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Triheptanoin, Glycerin, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Propanediol Dicaprylate, Diheptyl Succinate, Cetearyl Glucoside, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Cetyl Palmitate, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Iris Versicolor Extract, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem*Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Panthenol, Saccharide Hydrolysate, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosa Damascena Flower Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sorbitan Oleate, Sorbitan Palmitate, Citronellyl Methylcrotonate, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

  Apivita Comfort Hydrating Cream Rich Texture 40 ml
  Apivita Comfort Hydrating Cream Rich Texture 40 ml
  Apivita Comfort Hydrating Cream Rich Texture 40 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery