Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Gentle Cleansing Gel for the Intimate Area for Extra Protection 300 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Larës intim i butë që ofron mbrojtje të zgjeruar kundër acarimeve të vogla, të shpeshta. Pastron butësisht dhe redukton kruajtjen dhe acarimin, duke rivendosur ekuilibrin natyror.

 • Propolisi, vaji organik i tea tree, oligosakaridet natyrale dhe lipoaminoacidet natyrale parandalojnë dhe bllokojnë rritjen dhe mirëmbajtjen e mikroorganizmave patogjenë.
 • Aloe bioaktive dhe panthenol me ekstrakt organik të kamomilit të infuzuar në ujë lehtësojnë irritimin.
 • Acidi laktik, oligosakaridet natyrale dhe lipoaminoacidet natyrale ndihmojnë në mbrojtjen e florës natyrale të zonës intime, duke respektuar ekuilibrin e pH.
 • Sjell freski dhe rehati, ideale për përdorim parandalues ​​në verë, kur mikroorganizmat lulëzojnë.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur. Masazhoni butësisht më pas shpëlajeni tërësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Polysorbate 20, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Methyl Glucose Dioleate PEG-120, Lactic Acid, Capryloyl Glycine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Propolis Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil *, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Powdered Aloe Barbadensis Leaf Juice *, Chamomilla Recutita Flower Extract (Matricaria ) *, Bisabolol, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance, Limonene.

  Apivita Gentle Cleansing Gel for the Intimate Area for Extra Protection 300 ml
  Apivita Gentle Cleansing Gel for the Intimate Area for Extra Protection 300 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery