Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Gentle Daily Conditioner 150 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Balsami Daily Gentle Revitalizing është ideal për të gjitha llojet e flokëve falë teksturës së tij të lehtë që i lë flokët të butë dhe të zhdërvjellët.

 • Hidraton dhe forcon falë mjaltit të trumzës dhe ekstrakteve zbutëse të kamomilit, sherebelës dhe hiperikumit.
 • I lë flokët të butë dhe të menaxhueshëm, me vaj ulliri organik dhe proteina tërshëre.
 • Parandalon ndarjen e majrave, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi), falë kompleksit APISHIELD HS.
 • Relakson mendjen me vajra esenciale të livandës dhe barbarozës.
1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni balsmin nga mesi i gjatësisë deri në skajet e flokëve, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Glycerin, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Aqua / Water / Eau, Chamomilla Recutita Flower Extract (Wild Chamomile) *, HypericumPerforatum Extract (St. John’s Wort) *, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) * Leaf, Mel / Honey / Miel, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil *, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil *, Pelargonium Graveolens Flower Oil (Geranium Rosat) *, Hydrolyzed Oats *, Tocopheryl Acetate, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Aspartic Acid, Lactic Acid, Sodium Gluconate, Dehydroacetic Acid, Perfume / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cumaralin, Cinnamol, Coumaralin.

  Apivita Gentle Daily Conditioner 150 ml
  Apivita Gentle Daily Conditioner 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery