Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Intense Repair Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Shampoja Intense Repair nga Apivita është formuluar me përbërës 90% me origjinë natyrale. Pastron butësisht duke rikthyer butësinë natyrale të flokëve. Ushqen dhe ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar e të thatë.

Shampoja ushqyese dhe riparuese me ullinj dhe mjaltë ka këto benefite në flokët tuaj:

 • Pastron butësisht flokët dhe respekton florën natyrale të kokës.
 • Ushqen thellësisht dhe ndihmon në riparimin e fibrave të flokëve me përbërësit si mjalti dhe vajra të pasura organike të ullirit, bajames dhe grurit.
 • Rikthen butësinë natyrale të flokëve, shkëlqimin dhe elasticitetin përmes aloes, proteinave të grurit dhe vitaminave.
 • Parandalon këputjen dhe ndarjen e majave duke mbrojtur nga agresorët e jashtëm (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë kompleksit Apishield HS.

Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të shampos në lëkurën e kokës dhe në mënyrë të njëtrajtshme nëpër flokë, më pas masazhojeni butësisht.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët. Shmangni kontaktin me sytë.

Shampoja është e përshtatshme vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Coco-Glucoside, Mel Extract/Honey Extract/Extrait de miel*, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Mel/Honey/Miel, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Glycol Distearate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Phytantriol, Glyceryl Oleate, Arginine, Hydrolyzed Wheat Starch, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil*, Glyceryl Stearate, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Polyquaternium-10, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol.

  Apivita Intense Repair Shampoo 250 ml
  Apivita Intense Repair Shampoo 250 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery