Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Intimate Care Gentle Foam Cleanser – Protects from Dryness 200 ml

Çmimi fillestar
1,650 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,650 Lekë

Xhel i butë pastrues ditor, ideal për menopauzën dhe thatësinë vaginale. Zbut irritimet dhe kruajtjen, hidraton dhe ofron një ndjesi rehati.

 • Aloe bioaktive, glicerinë dhe vaji esencial organik geranium hidratojnë, qetësojnë dhe mbrojnë butësisht zonën intime.
 • Propolisi, oligosaharidet natyrale dhe lipoaminoacidet natyrale parandalojnë përhapjen e mikroorganizmave patogjenë.
 • Pantenoli dhe alantoina me infuzion organik të kamomilit, lehtësojnë irritimet.
 • Acidi laktik ndihmon në mbrojtjen e florës natyrale të zonës intime, ndërkohë që rikthen nivelet e pH.
 • Ofron një ndjesi rehatie dhe rekomandohet për menopauzë ose thatësi vaginale.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht me shkumë dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Polysorbate 20, PEG-4 Rapeseedamide, Capryloyl Glycine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Propolis Extract, Panthenol, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Castoryl Maleate, Ethylhexylglycerin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower* Extract, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Citronelllol, Geraniol, Linalool, Limonene.

  Apivita Intimate Care Gentle Foam Cleanser – Protects from Dryness 200 ml
  Apivita Intimate Care Gentle Foam Cleanser – Protects from Dryness 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery