Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Mini Bees Gentle Kids Shampoo with Blueberry & Honey 500 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Shampo e butë për fëmijë e projektuar me kujdes për të ofruar pastrim të butë, hidratim dhe mbrojtje, përmban përbërës të biodegradueshëm.

Aroma e këndshme dhe lozonjare, është kombinimi perfekt për një banjë argëtuese dhe relaksuese.

 • Pastron butësisht flokët pa sulfate me surfaktantë jashtëzakonisht natyralë dhe të butë
 • Ofron hidratim të menjëhershëm të flokëve me kohëzgjatje falë mjaltit të trumzës dhe vajit të ullirit.
 • Mbron dhe forcon mikrobiomën e lëkurës.
 • I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të lehtë për t’u krehur falë ekstraktit të mjaltit trumzë dhe boronicës.
 • Shpëlahet lehtë dhe nuk i irriton sytë.
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 2 vjeç.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht. Shpëlajeni tërësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Hydroxypropylsulfonate Laurylglucoside Crosspolymer, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Mel/ Honey/Miel, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf* Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit* Extract, Fructose, Inulin, PEG-120 Methyl Glucose Trioleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Glutamate, Sodium Levulinate, Citric Acid, Polyquaternium-47, Potassium Sorbate, Sodium Gluconate, Propanediol, Parfum/Fragrance.

  Apivita Mini Bees Gentle Kids Shampoo with Blueberry & Honey 500 ml
  Apivita Mini Bees Gentle Kids Shampoo with Blueberry & Honey 500 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery