Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture 50 ml

Çmimi fillestar
950 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
950 Lekë

Krem hidratues për duart dhe thonjtë  që ruan hidratimin natyral, duke e lënë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë me nota jasemini.

 • Ushqen, forcon lëkurën dhe thonjtë falë gjalpit të kakaos, vajit të avokados, biotinës, vitaminës E dhe pantenolit.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese falë infuzionit  të një kombinimi të 3 llojeve të sideritit dhe propolisit.
 • I lë duart të buta, pak aromatike falë mjaltit të trumzës dhe vajit esencial të jaseminit.
 • Ka një teksturë të lehtë që përthithet lehtësisht pa lënë gjurmë yndyre.

Uji është zëvendësuar nga një infuzion i çajit biologjik të malit grek me veprim antioksidues.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar dhe përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Glycerin, Propanediol Dicaprylate, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Flower Extract, Mel/Honey/Miel, Propolis Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aqua/Water/Eau, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Phytosterols, Biotin, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydroxyacetophenone, Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol.

  Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture 50 ml
  Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture 50 ml
  Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture 50 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery