Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Moisturizing Leave in Conditioner 100 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Flokët kanë nevojë për hidratim, ashtu si lëkura jonë!

 • Hidraton intensivisht falë acidit hialuronik, ekstraktit të aloes dhe mjaltit të trumzës.
 • Parandalon thyerjen dhe ndarjen e majave dhe kontrollon elektrizimin falë keratinës bimore.
 • Mbron nga agjentët e jashtëm (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë kompleksit APISHIELD HS.
 • Vepron duke i lënë flokët jashtëzakonisht të butë dhe të mëndafshtë prej përbërësve në brendësi të tij si: vaj ulliri dhe abisinian.
 • Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.
 • I testuar klinikisht në 25 femra me flokë të thatë për 4 javë ku rezultoi: 84% hidratim, 88% anti-elektrizim, 88% mbrojtje nga nxehtësia dhe stilimi.
 • Produkt i kontrolluar dermatologjikisht
1. Përdorimi

Aplikoni 1-2 pompa në mënyrë të barabartë në gjatësinë dhe majat e flokëve, në varësi të gjatësisë së flokëve. Nuk ka nevojë për shpërlarje. Shmangni kontaktin me sytë.

Mund të përdoret:

Në flokë të lagur pas larjes me shampo – për krehje të lehtë dhe mbrojtje shtesë përpara përdorimit të mjeteve për stilimin e nxehtësisë.
Në flokë të thatë – për veprim hidratues dhe kundër elektrizimit.
Në çdo kohë gjatë ditës për flokë vazhdimisht të hidratuar, të butë si dhe plot shkëlqim.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Isoamyl Laurate, Aqua/Water/Eau, Brassicamidopropyl Dimethylamine, C14-22 Alcohols, Cetyl Alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Mel/ Honey/Miel, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosa Damascena Flower Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Benzyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Aspartic Acid, Tocopheryl Acetate, Polyquaternium-22, C12-20 Alkyl Glucoside, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Gluconate, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol.
*Organic cultivation/ Issu de l’agriculture biologique
**Rosmarinus Officinalis Leaf* Aqueous Infusion = Rosemary water

  Apivita Moisturizing Leave in Conditioner 100 ml
  Apivita Moisturizing Leave in Conditioner 100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery