Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Apivita Quick Getaway Travel Set- 2*50ml, 1*75gr

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Apivita Quick Getaway Travel Set

Seti i fundit i udhëtimit nga Apivita vjen me një shampo, një xhel dushi dhe një pastrues për fytyrën dhe sytë. A jeni gati për një udhëtim? Mos harroni të merrni me vete produktet e domosdoshme të Apivitës.

Apivita Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes

Xhel pastrues detox i zi me karbon aktiv dhe propolis për të pastruar në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar thatësi.

 • Pastron make-up dhe papastërtitë me karbon aktiv dhe agjentë të butë pastrues.
 • Detoksifikon falë qymyrit aktiv dhe ekstraktit të patentuar të propolisit
 • E lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode fale pantenolit.
 • Rigjallëron me një aromë delikate mjalti, lule portokalli dhe aromë të bardhë lulesh.
 • Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils

Xheli gjallërues i dushit me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar dhe duke e mbrojtur nga stresi oksidativ, falë çajit nga malet greke. Përmirëson humorin dhe e lë lëkurën me aromë të lehtë. Për t’u përdorur në banjën tuaj të mëngjesit për të nisur mirë ditën. I përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra.

 • Ekstrakti organik i Malotirës (Sideritis Syriaca) nga Kreta është një burim i pasur antioksidantësh.
 • Sapuni dhe agjentët e butë të pastrimit pastrojnë butësisht dhe ruajnë hidratimin natyral të lëkurës.
 • Ekstrakti i propolisit ka një efekt të butë antiseptik dhe përmirëson shkëlqimin dhe shëndetin e lëkurës.
 • Aloe bio-aktive, ekstrakti i farave të ullirit, pantenoli (provitamin B5) dhe arginina hidratojnë lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të butë.
 • Vajrat esencialë organikë të bergamotit dhe eukaliptit përmirësojnë humorin dhe sjellin optimizëm dhe energji.

Apivita  Gentle Daily Shampoo

Shampoja Daily Gentle me Kamomil dhe Mjaltë është ideale për përdorim të shpeshtë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

 • Për një pastrim ekstra të butë, pa sulfate, respekton florën natyrale të kokës.
 • Hidraton flokët, duke i lënë të butë dhe të zhdërvjellët, falë mjaltit organik dhe pantenolit.
 • Ruan një skalp të shëndetshëm dhe e mbron atë nga acarimi falë ekstrakteve të kamomilit grek dhe kalendulës organike.
 • Parandalon ndarjen e majrave, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë kompleksit APISHIELD HS.
 • I pasuruar me vajra esencialë organik të livandës dhe barbarozës që qetësojnë skalpin e kokës dhe relaksojnë mendjen.
1. Përdorimi

Apivita Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes-Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy) dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils-Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Apivita Gentle Daily Shampoo-Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve më pas masazhoni butësisht. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Apivita – Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes
Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Hydroxypropylsulfonate Laurylglucoside Crosspolymer, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate Crosspolymer-6, PEG-150 Distearate, Charcoal Powder, Chondrus Crispus Powder/Carrageenan, Propolis Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride, Citric Acid, o-Cymen-5-ol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal.

Apivita – Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils
Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocoyl Disodium Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Parfum / Fragrance, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propolis Extract, Extract of Sideritis Perfoliata Flower / Leaf / Stem (Tea) *, Sideritis Scardica Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Sideritis Raeseri Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Saponaria Officinalis Leaf Extract ( Saponaire), Sideritis Syriaca Extract (Tea) *, Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Eucalyptus Globulus Leaf Oil *, Citrus Aurantium Bark Oil Bergamia (Bergamot) *, Panthenol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride,Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Isoste

Apivita – Gentle Daily Shampoo
Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Cocoamphoacetate, Almond Glycerides PEG-60, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydrogenated Glyceryl Palmate PEG-200, Sodium Taurate Methyl Cocoyl, Mel / Honey / Honey, Chamomilla Recutita Flower Extract (Wild Chamomile) *, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf *, Saponaria Officinalis (Saponaria) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract (Marigold) * , Panthenol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil *, Pelargonium Graveolens Flower Oil (Geranium Rosat) *, Glycerin, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Disodium EDTA, Glyceryl Cacaote PEG-7, Sodium Levulinate, Polyquaternium-47 , Potassium Sorbate, Citric Acid, Perfume / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal.

  Apivita Quick Getaway Travel Set- 2*50ml, 1*75gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery