Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Tonic Mountain Tea Moisturizing Body Milk 200 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Qumështi hidratues i trupit, i frymëzuar nga aromaterapia, kujdeset për lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe me aromë të lehtë. Ofron mbrojtje kundër stresit oksidativ me çaj nga malet greke, ndërsa vajrat esencialë të bergamotit dhe eukaliptit nxisin humorin dhe rigjallërojnë lëkurën. Aromë gjallëruese, e përshtatshme për meshkuj dhe femra.

 • Ekstrakti organik i Malotirës (Sideritis Syriaca) nga Kreta është një burim i pasur antioksidantësh.
 • Aloe organike bioaktive, panthenoli (provitamina B5), arginina, bisabololi dhe alantoina e lënë lëkurën menjëherë të hidratuar, të butë dhe të zhdërvjellët.
 • Vaji organik i ullirit grek, gjalpi organik shea dhe vaji i bajames ofrojnë ushqim intensiv dhe mbrojnë lëkurën.
 • Teksturë e shkëlqyer që aplikohet lehtësisht. Përthithje e shpejtë.
1. Përdorimi

Aplikojeni në trup pas dushit me lëvizje të lehta masazhuese.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Coco-Caprylate, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sorbitol, PEG-100 Stearate, Parfum / Fragrance, Olea Europaea Fruit Oil (Olive) * , Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond), Butyrospermum Parkii Butter (Shea) *, Polysorbate 20, Aqua / Water / Eau, Mel / Honey / Honey, Sideritis Perfoliata Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Extract Sideritis Scardica Flower / Leaf / Stem (Tea) *, Sideritis Raeseri Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Sideritis Syriaca Extract (Tea) *, Juice Aloe Barbadensis Leaf Powder *, Eucalyptus Globulus Leaf Oil *, Citrus Aurantium Bergamia Bark Oil (Bergamot) *, Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower) *, Panthenol,Sodium Hyaluronate, Arginine, Bisabolol, Allantoin, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Phospholipids, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sodium Xolymer Copolymer, Acrylic Glycerin Dehydroacetic, Diheptyl Succinate, PEG-20 Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl-10 Stearate, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol.PEG-20 Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl-10 Stearate, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol.PEG-20 Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl-10 Stearate, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol.

  Apivita Tonic Mountain Tea Moisturizing Body Milk 200 ml
  Apivita Tonic Mountain Tea Moisturizing Body Milk 200 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery