Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils 250 ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Xheli gjallërues i dushit me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar dhe duke e mbrojtur nga stresi oksidativ falë çajit nga malet greke. Përmirëson humorin dhe e lë lëkurën me aromë të lehtë. Për t’u përdorur në banjën tuaj të mëngjesit për të nisur mirë ditën. I përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra.

 • Ekstrakti organik i Malotirës (Sideritis Syriaca) nga Kreta është një burim i pasur antioksidantësh.
 • Sapuni dhe agjentët e butë të pastrimit pastrojnë butësisht dhe ruajnë hidratimin natyral të lëkurës.
 • Ekstrakti i propolisit ka një efekt të butë antiseptik dhe përmirëson shkëlqimin dhe shëndetin e lëkurës.
 • Aloe bio-aktive, ekstrakti i farave të ullirit, panthenoli (provitamin B5) dhe arginina hidratojnë lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të butë.
 • Vajrat esencialë organikë të bergamotit dhe eukaliptit përmirësojnë humorin dhe sjellin optimizëm dhe energji.
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocoyl Disodium Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Parfum / Fragrance, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propolis Extract, Extract of Sideritis Perfoliata Flower / Leaf / Stem (Tea) *, Sideritis Scardica Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Sideritis Raeseri Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Saponaria Officinalis Leaf Extract ( Saponaire), Sideritis Syriaca Extract (Tea) *, Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Eucalyptus Globulus Leaf Oil *, Citrus Aurantium Bark Oil Bergamia (Bergamot) *, Panthenol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride,Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Isoste

  Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils 250 ml
  Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils 250 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery