Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Day Cream SPF30 Dark Spots Lightening 40 ml

Çmimi fillestar
4,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,600 Lekë

Ky krem zvogëlon shfaqjen e njollave të errëta duke ofruar mbrojtje nga dielli. Bazuar në shkencën e epigjenetikës dhe falë polifenoleve, molekulave të fuqishme kundër plakjes nga gjethet e hardhisë , ai riaktivizon rigjenerimin e lëkurës në mënyrën më efektive.

 • Mbron nga rrezatimi UVB dhe UVA (PA+++) me filtra natyralë dhe organikë.
 • Parandalon dhe zvogëlon shfaqjen e njollave të errëta të shkaktuara nga dielli ose faktorët e moshës me kompleksin me bazë jamballi.
 • Redukton shfaqjen e rrudhave, dhe jep nje efekt lifting falë polifenoleve të hardhisë.
 • Rrit dendësinë dhe elasticitetin e lëkurës me mastikë.
 • Mbron nga stresi oksidativ dhe faktorët e jashtëm (ndotja, tymi) me ekstrakt propolisi të patentuar.
 • Hidraton me acid hialuronik, gjalpë shea, vaj ulliri dhe vaj të farave të rrushit.

Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i tre varieteteve të hardhisë (Athiri, Aidani dhe Assyrtiko) me veprim kundër plakjes.

1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë, me lëvizje të buta rrethore duke shmangur zonën rreth syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Isoamyl Laurate, Propanediol Dicaprylate, Titanium Dioxide (nano), Triheptanoin, Hydrogenated Vegetable Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Hydrogenated Olive Oil, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocoglycerides, Polyglyceryl-3 Stearate, Cetyl Esters, Silica, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Propolis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Panthenol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hyaluronate, Rosa Damascena Flower Oil*, Salvia Sclarea (Clary) Oil*,Pogostemon Cablin Leaf Oil/Pogostemon Cablin Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Tocopheryl Acetate, Arginine, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Glucoside, Methylglucoside Phosphate, Copper Lysinate/Prolinate,Hydrogenated Lecithin, Mica, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Lauroyl Lysine, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Citronellyl Methylcrotonate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Citric Acid, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Aluminum hydroxide, Talc, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, CI 77891/Titanium Dioxide.

  Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Day Cream SPF30 Dark Spots Lightening 40 ml
  Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Day Cream SPF30 Dark Spots Lightening 40 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery