Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Serum 40 ml

Çmimi fillestar
4,760 Lekë
Çmimi fillestar
5,950 Lekë
Çmimi i ulur
4,760 Lekë

Bazuar në shkencën e epigjenetikës, ky serum intensiv riaktivizon rigjenerimin e lëkurës në mënyrën më efektive, falë formulës së tij të koncentruar të pasur me polifenole – molekulat e fuqishme kundër plakjes nga gjethet e hardhisë.

 • Depërton thellë në lëkurë dhe redukton shfaqjen e rrudhave, duke ofruar një lëkurë më të fortë dhe efekt lifting falë polifenoleve të hardhisë.
 • Rrit dendësinë dhe elasticitetin e lëkurës me mastikë.
 • Mbron nga stresi oksidativ dhe faktorët e jashtëm falë ekstraktit të propolisit të patentuar.
 • Hidraton falë mjaltit, dyllit të bletës, acidit hialuronik, gjalpit shea, vajit të ullirit dhe vajit të farave të rrushit.
 • Rinovon lëkurën dhe gjendjen shpirtërore me vajra esencialë neroli, patchouli, sherebelë dhe trëndafili.

Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i tre varieteteve të hardhisë (Athiri, Aidani dhe Assyrtiko) me veprim kundër plakjes.

1. Përdorimi

Aplikojeni ne mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Isosorbide Dicaprylate, Cetearyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Dicetyl Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Propolis Extract, Panthenol, Salvia Sclarea (Clary) Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Rosa Damascena Flower Oil*, Pogostemon Cablin Leaf Oil/Pogostemon Cablin Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Sclerotium Gum, Tocopheryl Acetate, Ceteth-20 Phosphate, Sodium Acrylates Copolymer, Methylglucoside Phosphate, Copper Lysinate/Prolinate, Cetyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Disodium EDTA, Citronellyl Methylcrotonate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal.

  Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Serum 40 ml
  Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Serum 40 ml
  Apivita Wine Elixir Wrinkle & Firmness Lift Serum 40 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery