Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Light Texture 50 ml

Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi i ulur
4,000 Lekë
Rivendos kolagjenin në ekuilibrin e lëkurës dhe jep veprim intensiv kundër plakjes.
Minimizon rrudhat, siguron lëkurë me pamje më të fortë me konturin e fytyrës të ripërcaktuar dhe të ngritur falë propolisit dhe polifenoleve si dhe kolagjenit bimor
Hidraton thellësisht falë acidit hialuronik.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastruar, në fytyrë dhe qafë, me lëvizje të buta rrethore duke shmangur zonën rreth syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Triheptanoin, Cetearyl Olivate, Isosorbide Dicaprylate, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Propanediol Dicaprylate, Sorbitan Olivate, Aqua/Water/Eau, Glyceryl Stearate, Magnesium Aluminum Silicate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Silica, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Propolis Extract, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Salvia Sclarea (Clary) Oil*, Pogostemon Cablin Leaf Oil/Pogostemon Cablin Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Magnolia Officinalis Bark Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Copper Lysinate/Prolinate, Arginine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Pullulan, Methylglucoside Phosphate, Sorbitan Oleate, Sorbitan Palmitate, Cetyl Palmitate, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate, Allantoin, Citronellyl Methylcrotonate, Hydroxyacetophenone, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronell

  Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Light Texture 50 ml
  Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Light Texture 50 ml
  Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Light Texture 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery