Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Rich Texture 50 ml

Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,000 Lekë

Bazuar në shkencën e epigjenetikës, ky krem prej mëndafshi, riaktivizon rigjenerimin e lëkurës në mënyrën më efektive, falë polifenoleve – molekulave të fuqishme kundër plakjes nga gjethet e hardhisë.

 • Redukton shfaqjen e rrudhave, duke ofruar një lëkurë më të fortë dhe efekt lifitng falë polifenoleve të hardhisë Santorini
 • Rrit dendësinë dhe elasticitetin e lëkurës me mastikë
 • Mbron nga stresi oksidativ dhe faktorët e jashtëm falë ekstraktit të propolisit.
 • Hidraton falë mjaltit, dyllit të bletës, acidit hialuronik, gjalpit shea, vajit të ullirit dhe vajit të farave të rrushit.
 • Rinovon lëkurën dhe gjendjen shpirtërore me vajra esencialë neroli, patchouli, sherebelë dhe trëndafili
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i tre varieteteve të hardhisë (Athiri, Aidani dhe Assyrtiko) me veprim kundër plakjes.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurën të pastër, në fytyrë dhe qafë, me lëvizje të buta rrethore duke shmangur zonën rreth syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Propanediol Dicaprylate, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Isosorbide Dicaprylate, Aqua/Water/Eau, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Salvia Sclarea (Clary) Oil*, Pogostemon Cablin Leaf Oil/Pogostemon Cablin Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Arginine, Bisabolol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Allantoin, Disodium EDTA, Methylglucoside Phosphate, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate, Copper Lysinate/Prolinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Carbomer, Citronellyl Methylcrotonate, Diheptyl Succinate, Dehydroacetic Acid, PEG-100 Stearate, PEG-20 Stearate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal.

  Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Rich Texture 50 ml
  Apivita Wrinkle & Firmness Lift Cream Rich Texture 50 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery