Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Assorted Makeup Sponges 24 copë

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë
24 sfungjerë  të krijuar për të bërë aplikimin tuaj të makeup në tjetër nivel! Kjo paketë e plotë ju ofron një shumëllojshmëri sfungjerësh me cilësi të lartë që plotësojnë të gjitha nevojat tuaja për grim perfekt. Brandi punon me kujdes çdo sfungjer në këtë koleksion duke përdorur materiale me cilësi shumë të lartë. Pavarësisht nëse aplikoni fondatinë, korrektor apo blush, këta sfungjer ju ofrojnë gjithcka ju nevoitet dhe performancë të jashtëzakonshme. Për më tepër, me 24 sfungjerë në dispozicionin tuaj, do të keni një sërë formash dhe madhësish për të eksperimentuar. 
1. Përdorimi

Përdorini sipas nevojës, për të përhapur fondatinën apo cdo produkt tjetër të lëngshëm që vendosni kur grimoheni.

  Brushworks Assorted Makeup Sponges 24 copë
  Brushworks Assorted Makeup Sponges 24 copë
  Brushworks Assorted Makeup Sponges 24 copë

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery