Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Cleasing set (full size)

Çmimi fillestar
3,900 Lekë
Çmimi fillestar
4,700 Lekë
Çmimi i ulur
3,900 Lekë

Seti permban: 

1-Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml

Larës vajor i pasuruar me 50% vaj soje dhe 0,1% vaj të farës së xhensenit për pastrim delikat të fytyrës. Thith dhe shpërndan me butësi mbetjet e grimit dhe papastërtitë e lëkurës të bllokuara në pore duke e pastruar lëkurën totalisht atë.

Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe hidraton deri në thellësinë e lëkurës.

Aroma delikate e barit e vajit të farës së xhensenit ofron  pastrim komod dhe relaksuese.

2- Cosrx Low-pH Good Morning Cleanser 150 ml

Larës ujor, ideal për të nisur ditën duke e pastruar lëkurën nga çdo papastërti e sebum i tepërt i krijuar gjatë natës. I formuluar me pH të ulët, i ngjashëm me pH natyral të lëkurës, për të mos e lënë atë të tërhequr dhe të thatë, si dhe duke e përgatitur për të përthithur sa më mirë përbërësit e produkteve të tjera të rutinës suaj.

3- Brushworks Microfibre Wrist Wash Bands

Këto shirita janë të përbërë nga mikrofibra me cilësi të lartë të krijuar për të thithur ujin dhe për të parandaluar që ai të pikojë në krahët tuaj. Mikrofibra është tepër e butë , duke e bërë atë të përshtatshme edhe për lëkurat e ndjeshme .Larja e fytyrës do kthehet në argëtim sepse mund të lëvizni duart lirshëm pa u stresuar.

  Cleasing set (full size)
  Cleasing set (full size)
  Cleasing set (full size)
  Cleasing set (full size)
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery