Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml

Çmimi fillestar
550 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
550 Lekë
Maskë  me ekstrakte të pemës së çajit dhe ektoin që ndihmon në trajtimin e problemeve të padëshiruara të lëkurës dhe fshirjen e gjurmëve të akneve.

• Qetësoni njollat dhe rinovoni lëkurën tuaj
• Efektive në trajtimin e hiperpigmentimit
• Përmban 3 shtresa për hidratim efektiv
1. Përdorimi

Aplikojeni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj. Pas 15 deri në 20 minuta, hiqeni maskën dhe masazhoni butësisht për të thithur esencën e mbetur. *Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë

2. Përbërësit

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Hexylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Arginine, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ectoin, Arbutin, Asiaticoside, Dextrin, Asiatic Acid, Madecassic Acid

  Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml
  Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml
  Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml
  Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery