Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow

Çmimi fillestar
880 Lekë
Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi i ulur
880 Lekë
Një koleksion nuancash të errëta për të krijuar një efekt dramatik dhe joshës. Krijoni një pamje unike me Paletën Eye Candy Smoke & Shadow që përmban një set me nuanca intensive metalike dhe mat. Formulimi kremoz e bën të lehtë për ju që të arrini pamjen që dëshironi pa qenë nevoja të jeni profesionist. Paleta ka një pasqyrë në paketim, në mënyrë që të mund të rifreskoni pamjen tuaj ose të aplikoni produkt kudo dhe kurdo që të keni nevojë. Me një ekuilibër harmonik prej pesë nuancash mat kadifeje dhe katër nuanca tërheqëse vezulluese, kjo paletë ju inspiron të krijoni një sërë pamjesh të gjithanshme që variojnë nga eleganca e ditës deri tek eleganca e natës. Pigmentet e pasura rrëshqasin mbi kapakët tuaj, duke rezultuar në një përfundim jo vetëm mahnitës, por edhe afatgjatë.
  Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow
  Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow
  Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow
  Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow
  Eye Candy Eye Shadow Palette Smoke & Shadow

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery