Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry Travel Exclusive Special Set (4 cop X18 gr)

Çmimi fillestar
6,200 Lekë
Çmimi fillestar
7,200 Lekë
Çmimi i ulur
6,200 Lekë

Maskë për buzët, e cila shkrin butësisht qelizat e vdekura nga buzët për t'i bërë ato të ndjehen të lëmuara dhe elastike.

 • Ka efekt të lartë hidratues.
 • Ndihmon në rigjenerimin e buzëve të plasaritura.
 • Përmban një aromë të këndshme dhe shije qershie.     
Seti përmban 4 maska nga 20 gr secili 

 

1. Përdorimi

Para se të shkoni në shtrat gjatë natës, aplikoni një sasi të mjaftueshme në buzë duke përdorur amplikatorin.
Të nesërmen në mëngjes, fshijini butësisht buzët me pecetë ose pambuk.

2. Përbërësit

Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Polybutene, Microcrystalline Wax, Shea Butter, Synthetic Wax, Candelilla Wax, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Mica, Astrocaryum murumuru Seed Butter, Titanium Dioxide, Dimethicone, Aromatics, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Dehydroacetic Acid, Methicone, Carnauba Wax, Polyglyceryl-2 Triisostearate, CI 15985, CI 15850, Polyhydroxystearic Acid, Water, Potassium Alginate, Propanediol, Glycerin, Alcohol, Lycium Fruit Extract, Cranberry Fruit Extract, Strawberry Fruit Extract, Raspberry Fruit Extract, Sapindus mukurossi Fruit Extract, Blueberry Fruit Extract, Rubus chamaemorus Seed Extract, Coffee Extract, Chenopodium quinoa Seed Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Manganese Sulfate, Zinc Sulfate, Ascorbyl Glucoside

  Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry Travel Exclusive Special Set (4 cop X18 gr)
  Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry Travel Exclusive Special Set (4 cop X18 gr)
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery