Shko te informacioni mbi produktin
1 4

MediFlower ARONYX Vitamin Brightening Sleeping Pack 100ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi i ulur
1,300 Lekë
Një maskë ushqyese gjumi e formuluar me vitaminë C e nxjerrë nga 6 lloje frutash që ndihmon në zbardhjen e tonit dhe rigjallëron lëkurën.
Përmban përbërës me prejardhje natyrale, duke përfshirë mjaltin e farës së repës Jeju dhe ekstraktin e propolisit që japin hidratim të thellë në lëkurë.
Përmban ekstraktin e luleve Jeju Camellia Japonica dhe ekstraktin Opuntia Ficus-Indica që ofrojnë ushqim të pasur për lëkurën.
1. Përdorimi

Pas pastrimit, aplikoni një sasi të moderuar në mënyrë të barabartë në fytyrë para gjumit.

2. Përbërësit

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, 1, 2-Hexanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Tromethamine, Chlorphenesin, Adenosine, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Camellia Japonica Flower Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Honey Extract, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Propolis Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract

  MediFlower ARONYX Vitamin Brightening Sleeping Pack 100ml
  MediFlower ARONYX Vitamin Brightening Sleeping Pack 100ml
  MediFlower ARONYX Vitamin Brightening Sleeping Pack 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery