Shko te informacioni mbi produktin
1 4

MediFlower Secret Toc Inner Feminine Deodorant 10 ml

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë

Eliminon aromat e pakëndshme nga zonat intime.

I mbushur me vajin e farës së lulediellit, vajin e kanolas dhe vajin e farës së citronit për të zbutur lëkurën dhe për të lehtësuar kruajtjen, ky parfum për zonat e ndjeshme lë një aromë të qëndrueshme që kombinon aroma frutash, lulesh dhe myshkut.

Përfitimet:
Eliminon aromat e pakëndshme nga zonat intime.
I mbushur me vajra të ndryshëm natyralë që kujdesen butësisht për zonen intime.
Jep një aromë të freskët, lulesh  vetëm me një pikë.

1. Përdorimi

Aplikoni 1-2 pika te peceta higjienike ose veshje të brendshme.
Aplikoni 1-2 pika në kyçet e dorës ose pas veshëve si parfum.

2. Përbërësit

Sunflower Seed Oil, Canola Oil, Avocado Oil, Olive Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Junos Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

  MediFlower Secret Toc Inner Feminine Deodorant 10 ml
  MediFlower Secret Toc Inner Feminine Deodorant 10 ml
  MediFlower Secret Toc Inner Feminine Deodorant 10 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery