Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Transparent Lab Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5 150 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Një xhel pastrues i krijuar posaçërisht për lëkurë adulte dhe të prirur ndaj akneve. Falë formulës së tij ekskluzive të bazuar në Acid Salicilik (BHA), ai arrin të depërtojë brenda poreve për të pastruar thellë lëkurën. Është në gjendje të eliminojë papastërtitë dhe sebumin e tepërt pa e tharë lëkurën ose pa shkaktuar skuqje.

Ky xhel për pastrim të thellë përfshin gjithashtu aminoacide, glicerinë dhe është i ulët në surfaktantë për të siguruar efektivitetin e procesit të pastrimit pa ndryshuar ekuilibrin natyral të lëkurës, duke e lënë lëkurën të butë, të hidratuar dhe rrezatuese.

Perberesit kryesore:

5% Glycerin
2% Salicylic Acid
1% Amino Acid Complex

1. Përdorimi

Mund të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Proline, Arginine, Serine, Alanine, Threonine, Glycine, PCA, Lysine HCL, Sodium PCA, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Sphingomonas Ferment Extract, Glutamic Acid, Potassium Cocoyl Rice Amino Acids, Betaine, Carbomer, Sodium Lactate, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  Transparent Lab Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5 150 ml
  Transparent Lab Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5 150 ml
  Transparent Lab Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5 150 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery