Shko te informacioni mbi produktin
1 1

pHformula SPOT ON moisture balance 50ml

Çmimi fillestar
3,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,300 Lekë
Ky hidratues me një kombinim unik përbërësish, absorbohet shpejt nga lëkura.
Formuluar posaçërisht për të siguruar hidratim të lehtë duke lënë një pamje tërësisht të matifikuar.
Ky hidratues i jep lëkurës një ndjenjë të lëmuar dhe pamje më të shëndetshme.

PËRFITIMET
• Hidratim natyral i lehtë
• Pamje përfundimtare e matifikuar
• Zvogëlon dukjen e poreve të zgjeruara
1. Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë.

2. Përbërësit

Aqua (Water), Isohexadecane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Fructose, Glucose, Lens Esculenta Seed Extract, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Sucrose, Uricrea, Alanine, Astapartic Acid, , Hexyl Nicotinate.

  pHformula SPOT ON moisture balance 50ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery