Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Calming Lotus Sheet Mask

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

Një maskë qetësuese në trajtë xheli me përmbajtje ekstrakti të luleve Lotus qetëson menjëherë lëkurën e dëmtuar dhe sensitive duke siguruar hidratim afatgjatë.

Maska përmban 52% të ekstraktit të luleve të Lotusit të ishullit Jeju.

Përbërësit Kryesor:

Ekstrakt i luleve të Lotusit
Qetëson butësisht lëkurën e irrituar dhe hidraton atë, duke i dhënë lëkurës tuaj vitalitet dhe  freski.

Ekstrakt i Houttuynia Cordata
Një kuercitron i pasur i gjetur në Houttuynia Cordata qetëson në mënyrë efektive lëkurën sensitive.

Aquaxyl
Përbërësi perfekt për lëkurën e dehidratuar. E nxjerrë nga pemët e thuprës, tipari i fuqishëm i  Aquaxyl është ruajtja e likuideve, pra hidraton lëkurën e thatë nga brenda jashtë.

Glutathione
Efektive për largimin e oksidativ të shkaktuar nga radikalet e lira dhe për pastrimin e lëkurës për një pamje më rinore.

I përshtatshëm kryesisht për lëkura të thata, të ndjeshme, normale, të kombinuar, të yndyrshme, të irrituara

1. Përdorimi

1. Pas pastrimit, vendosni masken.
2.Shmangni zonën e syve dhe buzëve
. 3. Lëreni për 10-20 minuta.
4. Hiqni maskën dhe masazhojeni butësisht në esencën e mbetur

2. Përbërësit

Nelumbo Nucifera Extract, Water, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Nelumbo Nucifera Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Glutathione, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Carbomer, Xylitol, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Glucose, Disodium EDTA

  Rovectin Calming Lotus Sheet Mask
  Rovectin Calming Lotus Sheet Mask

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery