Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Sesderma Sesnatura Firming Cream For Body And Bust (250 ml)

Çmimi fillestar
4,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,500 Lekë
Krem për trupin dhe bustin.
Ofron qëndrueshmëri, butësi dhe hidratim dhe zbulon lëkurë më të shëndetshme.
Gjithashtu siguron fleksibilitet dhe elasticitet më të madh.
PËRFITIMET
I jep lëkurës qëndrueshmëri dhe butësi.
Ka veprim hidratues.
Rikthen fleksibilitetin dhe elasticitetin.
Ndihmon në uljen e humbjes së ujit.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë (mëngjes dhe mbrëmje) në zonat që do të trajtohen ,me lëvizje rrethore.

2. Përbërësit

AQUA, ISOHEXADECANE, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ARACHIDYL ALCOHOL, DIMETHYL MEA, LACTIC ACID, CETYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, TRITICUM VULGARE GERM OIL, MYRISTYL MYRISTATE, CETEARETH-12, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLAMIDE/ SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ASCORBYL PALMITATE, C13-14 ISOPARAFFIN, CARBOMER, CITRIC ACID, CITRONELLOL, COUMARIN, CYCLOPENTASILOXANE, DISODIUM EDTA, ETHYLPARABEN, GENISTEIN GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, HEXYL CINNAMIC ALDEHYDE, HYDROLYZED ELASTIN, HYDROXYPROLINE, LAURETH-7, LECITHIN, METHYLPARABEN, O-CYMEN-5-OL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, PARFUM, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SOLUBLE COLLAGEN, TOCOPHEROL.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Sesnatura Firming Cream For Body And Bust (250 ml)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery