Shko te informacioni mbi produktin
1 3

SKIN1004 Poremizing Clay Stick Mask 27 gr

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
SKIN1004 Mask  poremizuese me argjil të Madagascar Centella e transformon lehtësisht lëkurën e bllokuar dhe poret në një strukturë më të lëmuar të lëkurës.

Pluhuri i fasules së kuqe dhe 5 lloje balte, duke përfshirë baltën e bardhë dhe 18% kaolinë, ndihmojnë në eliminimin e sebumit të tepërt dhe qelizave të vdekura të lëkurës për lëkurë të rafinuar.
Centella Asiatica, Aloe dhe Calamine qetësojnë lëkurën e irrituar dhe forcojnë barrierën e lëkurës për ta lënë lëkurën të rigjallëruar.
Cruelty Free dhe i formuluar PA aromë artificiale, PA vaj esencial, PA vaj mineral dhe PA alkool tharës.
Maska ne forme stick-u përmban një teksturë të butë dhe të lagësht balte që shkrihet me kontakt me lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar pa rrëmujën e maskave konvencionale të argjilës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
1. Përdorimi

Përdoreni këtë maskë pas pastrimit dhe tonifikimit. Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë duke shmangur zonën e syve dhe gojës. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Water, Kaolin (8%), Dipropylene Glyco, Glycerin, Titanium Dioxide (CI 77891), Butylene Glycol, Sodium Stearate, Centella Asiatica Extract (4.9%), 1,2-Hexanediol, Phaseolus Angularis Seed Powder, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cetearyl Olivate, Propanediol, Sorbitan Olivate, Dimethicone, Iron Oxides (CI 77491), Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Bentonite, Lllite, Mineral Salts, Montmorillonite, Calamine

  SKIN1004 Poremizing Clay Stick Mask 27 gr
  SKIN1004 Poremizing Clay Stick Mask 27 gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery