Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skinlick Cloud Cream Light 50 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Skinlick Cloud Cream Light është një krem xhel i lehtë. Tekstura e tij që përthithet shpejt është e përkryer për një rutinë të përditshme thelbësore për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme.

Një formulim i thjeshtë dhe efektiv, i pasuruar me përbërës hidratues si glicerinë, acid hialuronik dhe 4% niacinamide, trajton papërsosmëritë dhe e lë lëkurën të hidratuar. Niacinamidi barazon njollat kafe, kontrollon sebumin e tepërt dhe përmirëson strukturën e lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme. Asnjë parfum.

Lëkura juaj ndihet e freskët dhe e hidratuar.

Aplikojeni në lëkurën e pastruar. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

 

1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e pastruar. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

2. Përbërësit

AQUA, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, ISOPENTYLDIOL, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BETAINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, ASPARTIC ACID, PCA, SODIUM HYALURONATE, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, PROLINE, THREONINE, ISOLEUCINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, C15-19 ALKANE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, POLYGLYCERIN-6, COPPER GLUCONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL

  Skinlick Cloud Cream Light 50 ml
  Skinlick Cloud Cream Light 50 ml
  Skinlick Cloud Cream Light 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery