Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skinlick Kindwash Cica Cleanser 200 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Skinlick Kindwash Cica Cleanser përmban një kombinim përbërësish të butë për një pastrim të butë të fytyrës.

E formuluar me ekstrakt Cica dhe proteinë tërshëre, tekstura xhel-qumësht i Kindwash Cica Cleanser e mban lëkurën të hidratuar dhe të butë. Përbërësit pastrues që nuk thajnë lëkurën, por  largojnë papastërtitë e grumbulluara dhe gjurmët e make-up-it, duke mbështetur gjithashtu funksionin mbrojës të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar. Asnjë parfum.

Përdorimi:
Aplikojeni në lëkurë te lagur dhe masazhojeni per disa sekonda derisa te shkrihet cdo papastërti të grumbulluar si makeup, krem mbrojtës
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë te lagur dhe masazhojeni per disa sekonda derisa te shkrihet cdo papastërti të grumbulluar si makeup, krem mbrojtës

2. Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, METHYLPROPANEDIOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BETAINE, CETYL STEARATE, HYDROLIZED OAT PROTEIN, SACCHARIDE ISOMERATE, CETYL ALCOHOL, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BISABOLOL, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, CAPRYLY GLYCOL, XANTHAN GUM, GLYCERYL CAPRYLATE, DIPROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, EDTA

  Skinlick Kindwash Cica Cleanser 200 ml
  Skinlick Kindwash Cica Cleanser 200 ml
  Skinlick Kindwash Cica Cleanser 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery