Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Solv. Daily Defence Glow Oil - 28 kapsula

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Lëkura juaj është e ekspozuar ndaj ndotjes së jashtme dhe të brendshme çdo ditë, gjë që mund ta bëjë atë të duket e lodhur, pa shkëlqim dhe e prirur ndaj papërsosmërive. Ky vaj super i lehtë është i mbushur me përbërës që e duan lëkurën që vepron si një mburojë e padukshme duke e ushqyer dhe mbrojtur lëkurën nga agresorët e mjedisit.

Serum kapsul që në përbërje ka:
Ekstrakte nga Algat e Detit që ndihmojnë në parandalimin e efekteve të dëmshme të dritës blue cila është ndër shkaktarët kryesor për humbjen e kolagjenit natyral të lëkurës.

Vaj Karanja
Qetëson lëkurën dhe e njëtrajtëson atë. Vaji i Karanjas gjithashtu ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme që shkaktohet nga rrezet UVA dhe UVB.

Vaj i farës së kafesë jeshile
Ndihmon lëkurën të rikuperojë shkëlqimin e saj natyral duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës dhe ndihmon në rikthimin e hidratimit të lëkurës.

Kete serum mund ta përdori kushdo sepse i përshtatet cdo tip lëkure, lëkurë normale
,lëkurë të thatë, lëkurë e ndjeshme, lëkurë e yndyrshme, e kombinuar.


1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në lëkurë të pastruar.
Për rezultate edhe më të mira, përdorni një herë në ditë për të paktën 4 javë.
Mos e shplani.


2. Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate, Pongamia Glabra Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Coffea Arabica Seed Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Tocopherol, Citrus Aurantium Amara Flower Cera, Himanthalia Elongata Extract, Limonene, Sclareolide, Parfum, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral

  Solv. Daily Defence Glow Oil - 28 kapsula
  Solv. Daily Defence Glow Oil - 28 kapsula
  Solv. Daily Defence Glow Oil - 28 kapsula
  Solv. Daily Defence Glow Oil - 28 kapsula

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery