Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Solv. Illuminate N' Go Serum - 28 kapsula

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Të gjithë kanë nevojë për një ndihmë kur bëhet fjalë për ngjyrën e njëtrajtshme të lëkurës.

 Brënda një kapsule do të gjeni  peptide, ekstrakt të sherebelit dhe jamballit që kur bëhen bashkë reduktojnë hiperpigmentimin dhe njollat pas akne.

Gjithashtu në këtë formulim do të gjeni ekstraktin e mikroalgave të deti. 


Peptidet ndriçuese:
Peptidet ndriçuese ndihmojnë në zbardhjen e dukshme të njollave të errëta.


Ekstrakti i sherebelit të pastër:

Sherebeli i pastër ndihmon në hidratimin dhe ruajtjen e një ngjyre të njëtrajtshme të lëkurës.


Ekstrakti i jamballit:

Ekstrakti i jamballit ka veti antioksiduese dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave të errëta.

Ekstrakt i mikroalgave të detit:

Të mbushura me vitamina dhe minerale,  mikroalgat e detit,  janë të mbushura me vitamina dhe minerale që ndihmojnë në reduktimin e skuqjes,  ushqejnë dhe i japin shkëlqim lëkurës.

Mund ta përdorin të gjithë ata që kanë :
Lëkurë normale
Lëkurë të thatë
Lëkurë e ndjeshme
Lëkurë e yndyrshme, mixe

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në lëkurë të pastruar dhe me pas vazhdoni aplikimin e produkteve të rutinës tuaj.

Për rezultate edhe më të mira, përdorni një herë në ditë për të paktën 4 javë.

2. Përbërësit

Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Tocopheryl Acetate, Squalene, Cocos Nucifera Oil, Medicago Sativa Extract, Sclareolide, Glycyrrhiza Glabra Extract, Humulus Lupulus Extract, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Chlorella Vulgaris Extract, Palmitoyl Sh-octapeptide-24 Amide, Heptapeptide-15 Palmitate, Palmitoyl Sh-tripeptide-5 Norisoleucyl Sh-nonapeptide-1.

  Solv. Illuminate N&
  Solv. Illuminate N&
  Solv. Illuminate N&
  Solv. Illuminate N&
  Solv. Illuminate N&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery