Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Të gjithë e dimë: hidratimi është çelësi. Kjo është arsyeja pse ky serum  është i mbushur me acid të trefishtë hialuronik, një përbërës i mrekullueshëm hidratues për të punuar në shtresa të shumta të lëkurës së jashtme për të rritur hidratimin, për të mbajtur të bllokuar lagështinë dhe për të forcuar barrierën e lëkurës.

Serumi përmban gjithashtu vitaminë E, një antioksidant shumë i fuqishëm qe mbron lipidet dhe proteinat e lëkurës nga oksidimi  dhe ndihmon në parandalimin e plakjes.

I përshtatet cdo tip lëkure:

Lëkurë normale
Lëkurë të thatë
Lëkurë e ndjeshme
Lëkurë e yndyrshme, e kombinuar

 

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, pasi keni pastruar lëkurën.

2. Përbërësit

Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone/Vinyltrimethylsiloxysilicate Crosspolymer, Silica, Ethylhexyl Palmitate, Dimethiconol, Camellia Japonica Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Diethyhexyl Syringylidenemalonate, Silica Dimethyl Silylate, Bisabolol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis Seed Oil, Hydrolized Sodium Hyaluronate, Zingiber Officinale Root Extract, Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Tetrapeptide-50, Polyvinyl Alcohol, Heptapeptide-15 Palmitate

  Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula
  Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula
  Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula
  Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula
  Solv. Plump N’ Glow ! Serum - 28 kapsula
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery