Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Solv. Shake Off Shine Serum - 28 kapsula

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Serum i mbushur me ekstrakte botanike dhe vitaminë A, formulimi i të cilës është  një ëndërr për personat me lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

Ndihmon në balancimin e prodhimit natyral të sebumit , qetëson lëkurën dhe ndihmon në rikthimin e shkëlqimit të saj të shëndetshëm!

Ky formulim gjithashtu redukton yndyrën e tepërt, papërsosmëritë dhe skuqjen duke e lënë lëkurën tuaj të hidratuar.
Rezultati lëkurë pa yndyrë të tepërt, me pamje më të pastër dhe më të shëndetshme.

Përbërsit kryesor :


Vitamina A
E përfituar nga vaji i farave të kungullit, vitamina A është një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga krijimi njollave dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme.

Ekstrakte botanike
Një përzierje e vajrave esencialë të rozmarinës, sherebelës dhe nenexhikut ndihmon në reduktimin e papërsosmërive , ribalancimin e vajrave natyralë të lëkurës dhe ndihmon në  pamjen e poreve

Vaji i kamomilit  dihet botërisht efektet qetësuese të kamomilit 


Llojet e lëkurës që këshillohet ta përdorin:
Lëkura e prirur për akne, njolla
Lëkurë normale
Lëkurë e ndjeshme
Lëkurë të yndyrshme/ mixe


Problemet kryesore që trajton:
njollat, aknet
lekure e yndyrshme
poret e zmadhuara

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastruar.
Për rezultate edhe më të mira, përdorni dy herë në ditë për të paktën 4 javë.

2. Përbërësit

Isododecane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone Crosspolymer, Aqua, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Decyl Glucoside, Stearic Acid, Oleic Acid, Panthenol, Propanediol, Sodium Lauroyl Lactylate, Salvia Sclarea Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Cucurbita Pepo Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Linalool, Glyceryl Undecylenate, Chamomilla Recutita Flower Oil, Bentonite, Mentha Piperita Oil, Limonene, Tocopheryl Acetate, Geraniol

  Solv. Shake Off Shine Serum - 28 kapsula
  Solv. Shake Off Shine Serum - 28 kapsula
  Solv. Shake Off Shine Serum - 28 kapsula
  Solv. Shake Off Shine Serum - 28 kapsula
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery