Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Thjesht shkëlqe!

Serum me shumë funksione që barazon tonin dhe forcon lëkurën, trajton linjat e holla dhe rrudhat. 

Për të gjitha llojet e lëkurës, formulimi i këtij serumi fuqizohet  edhe më shumë nga retinoli i pastër (forma më e fuqishme e retinolit) dhe vitamina E për të stimuluar prodhimin e kolagjenit në lëkurë.


Përbërsit kryesor:


10% vitaminë C e pastër
Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm, rrit shkëlqimin e lëkurës.

Vitamina E
Vitamina E mbron lipidet dhe proteinat e lëkurës nga oksidimi dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme.

Për cilin tip lëkure është ky serum :
Lëkurë normale
Lëkurë e thatë
Lëkurë e ndjeshme
Lëkurë e yndyrshme, mixe

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në lëkurë të pastruar. Përdoreni SPF gjatë ditës .
Për rezultate edhe më të mira, përdorni për të paktën 4 javë.

2. Përbërësit

Dimethicone, Ascorbic Acid, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate,Caprylic/Capric Triglyceride.

  Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula
  Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula
  Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula
  Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula
  Solv. Super C! Glow Serum - 28 kapsula
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery