Shko te informacioni mbi produktin
1 5

The INKEY List Collagen Booster Serum 30 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë
Kolagjeni është proteina natyrale e lëkurës, e cila ndihmon në ruajtjen e qëndrueshmërisë, vitalitetit dhe elasticitetit të lëkurës. Humbja e kolagjenit në lëkurë me kalimin e viteve, bën që lëkura të ndjehet e lodhur dhe me rrudha.
 • INKEY LIST sjell serumin Collagen Booster, me përmbajtje peptidesh si Matrixyl 3000 dhe Syn Tacks, të cilët imitojnë efektin e kolagjenit natyral, duke e mbajtur lëkurën të butë, të shëndetshme dhe në pamje rinore.
 • Minimizon shfaqjen e rrudhave të imëta dhe ekzistuese ne mënyrë të dukshme që 2 javët e para të përdorimit.
Këshillohet për cdo tip lëkurë 
1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje

Në lëkurën e pastruar aplikoni një sasi sa një kokërr bizele në fytyrë dhe qafë. Masazhoni me majat e gishtave

Mund të përdoret krahas serumeve dhe hidratuesve të tjerë sipas dëshirës

2. Përbërësit

Water (Aqua / Eau), Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Disodium Edta, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Carbomer, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohydroxybutyrate, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1

  The INKEY List Collagen Booster Serum 30 ml
  The INKEY List Collagen Booster Serum 30 ml
  The INKEY List Collagen Booster Serum 30 ml
  The INKEY List Collagen Booster Serum 30 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery